Technická laboratoř

Technická laboratoř - výzkum a vývoj jako závazek do budoucna

Výzkumné a vývojové oddělení je srdcem naší firmy. Proto bylo veškeré řízení vývoje sloučeno do jednoho centra v našem novém závodě v Německu.

Abychom našim vysoce kvalifikovaným technikům poskytli co nejlepší předpoklady pro vývoj nových výrobků, investovali jsme do objektu nové technické laboratoře. V tomto zařízení lze všechny nápady ekonomicky realizovat předem v malém měřítku. Získáváme tím flexibilitu a můžeme vždy vyhovět nejrozmanitějším požadavkům.

Naše možnosti testování finálních výrobků dále rozšiřuje požární laboratoř splňující mezinárodní normy, která přispívá k rychlým výsledkům. Umožňuje provádět interní dílčí zkoušky podle norem BS 6853, DIN 5510, ASTM E 162, EN 45545, DIN 4102, FAR 25 853 a UL 94 V0.

Aby naše výrobky byly dokonale připraveny na pozdější použití, provádíme rovněž zátěžové zkoušky napodobující praktické využití za působení různých ovzduší, teplot a mechanických zátěží.

Interní spektroskopická analýza FT-IR a počítačová obrazová analýza o vysokém rozlišení navíc přispívají k rychlé analýze složení poskytnutých vzorků.

Díky spolupráci s mnoha ústavy jsme rovněž schopni záhy identifikovat různá poškození a podpořit zákazníky při hledání řešení.

 
SI-KA-TEC® engineering coating GmbH • Ascher Str. 26 • 95100 Selb / Německo • Tel: +49 9287 9963-0 | Impressum | Privacy Police