Kompetence

Kompetence - díky vývoji a partnerství

SI-KA-TEC® patří mezi přední evropské společnosti na poli povrstvených technických textilií, fólií a laminátů. Zákazníkům po celém světě nabízíme uživatelsky orientovaná řešení splňující nejvyšší nároky. Díky neustálému vývoji a novým produktům se trvale rozrůstá i počet našich pracovišť v Německu a České republice.

 

Abychom mohli i do budoucna nabízet hodnotné inovativní výrobky, investujeme do nového závodu v Selbu, který byl slavnostně otevřen v březnu 2010. Zde jsou vytvořeny dalekosáhlé technické podmínky pro vývoj nových produktů, a to i na poli povrstvovacích systémů obsahujících rozpouštědla. Nejmodernější technika přitom pečuje o ochranu životního prostředí, šetří energii a zdroje.

Do tohoto závodu byla rovněž integrována nová technická laboratoř výzkumných projektů, v níž lze předem testovat všechny nové nápady. Vznikají zde kreativní a progresivní technologie.

Náš tým zkušených techniků vyvíjí ve spolupráci se zákazníky po celém světě specifická řešení pro celou řadu oblastí použití v našich produktových segmentech:

Vysoce kvalifikovaní, zkušení pracovníci jsou zárukou trvalé kvality a dalšího vývoje. Dokladem toho jsou certifikace nezávislých institucí, např. Lloyds DIN EN 9001:2000.

 

SI-KA-TEC® engineering coating GmbH • Ascher Str. 26 • 95100 Selb / Německo

Telefon: +49 9287 9963-0 • Fax: +49 9287 9963-99

E-mail: office@si-ka-tec.de • Internet: www.si-ka-tec.de